The Skin House Wrinkle Supreme Cream Pretnovecošanās sejas krēms

32.20 

Pretnovecošanās sejas krēms ar ženšeņa saknes un dažādu sēņu ekstraktiem. Sniedz redzamu tonizējošu efektu uzreiz pēc lietošanas. Lieliska kopšana nogurušai ādai. Sēņu un ženšeņa saknes ekstrakti ir ļoti bagāti ar antioksidantiem un barības vielām, tie cīnās pret grumbu un citu novecošanās pazīmju veidošanos un atjauno ādas vitalitāti, mirdzumu un elastību. Piemērots: visiem ādas tipiem, it īpaši ādai ar novecošanās pazīmēm.

Lietošana:Pēc attīrīšanas notīrīt seju ar mīkstinošu toniku. Uzklāt uz ādas serumu vai emulsiju un ļaut produktam iesūkties. Tad vienmērīgi uzklāt uz ādas nelielu krēma daudzumu.

Tilpums:50 ml.

Šobrīd šī prece nav pieejama

Paziņojiet man, kad prece būs pieejama

SKU: 528
Vecums

35-45, 45+

Brends

THE SKIN HOUSE

Ādas tips

Kombinētā, Normālā, Problemātiskā, Sausā, Taukainā

Water, Carbomer, ButyleneiGlycol, Squalane, Caprylic/CapriciTriglyceride, Cetyl Ethylhexanoate,iGlyceryl Polyacrylate,Dimethicone,iCyclomethicone, Limnanthes Albal(Meadowfoam) Seed Oil,iSorbitan Stearate, SucroseiCocoate, Cetearyl Alcohol,lGlycerin, 1, 2-Hexanediol,lSodium Hyaluronate, SteariclAcid, Polyglyceryl-3 MethylglucoseiDistearate, Mangifera Indical(Mango) Seed Butter,lCeramide NP, HydrogenatedlLecithin, Propylene Glycol,iAlcohol, Arginine, AcanthopanaxlSenticosus (Eleuthero) RootlExtract, Punica GranatumlFruit Extract, PanaxiGinseng Root Extract,lCarthamus Tinctorius (Safflower)lFlower Extract, TocopheryllAcetate, Ganoderma Lucidumi(Mushroom) Extract, GrifolalFrondosa Extract, PhellinuslLinteus Extract, FomesiOfficinalis (Mushroom) Extract,lSarcodon Aspratus Extract,iTrametes versicolor extract,iInonotus Obliquus (mushroom)lExtract, Agaricus BlazeiiExtract, TRICHOLOMA MATSUTAKElEXTRACT, Propolis Extract,iAdenosine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin,lPerfume.