The Skin House Wrinkle Supreme Emulsion Pretnovecošanās emulsija sejai

28.89 

Emulsija ar pretnovecošanās iedarbību, bagātā žeņšeņa un 9 dažādu sēņu ekstraktus, kas rūpējas par ādas elastību, veselību un gludumu.Tā aizsargā ādu pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi, piešķirot tai vitalitāti un mirdzumu, satur adenozīnu, kas palīdz izlīdzināt grumbiņas un cīnīties pret ādas novecošanās procesiem.sastāvā esošais žeņšeņs izceļas ar unikālām atjaunojošām īpašībā, stimulē kolagēna sintēzi ādā. Piemērots: visiem ādas tipiem, it īpaši ādai ar novecošanās pazīmēm.

Lietošana: Uzklāt uz ādas pietiekamu emulsijas daudzumu un ļaut iesūkties. Viegli papliķēt ādu, lai produkts labāk iesūktos.

Tilpums:130 ml.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 527
Vecums

35-45, 45+

Brends

THE SKIN HOUSE

Ādas tips

Kombinētā, Normālā, Sausā, Taukainā

Water, Carbomer, ButyleneiGlycol, Cetyl Ethylhexanoate,lCaprylic/Capric Triglyceride, Glycerin,iSodium Hyaluronate, GlyceryliStearate, PEG-100 Stearate,lGlyceryl Polyacrylate, Dimethicone,iCyclomethicone, 1, 2-Hexanediol,iCetearyl Alcohol, SorbitaniStearate, Squalane, Polysorbatel80, Butyrospermum Parkiil(Shea Butter), TocopheryllAcetate, Acanthopanax Senticosusi(Eleuthero) Root Extract,lPunica Granatum FruitlExtract, Panax GinsengiRoot Extract, CarthamusiTinctorius (Safflower) FlowerlExtract, Arginine, GanodermaiLucidum (Mushroom) Extract,iGrifola Frondosa Extract,lPhellinus Linteus Extract,iFomes Officinalis (Mushroom)lExtract, Sarcodon AspratusiExtract, Trametes versicoloriextract, Inonotus Obliquusi(mushroom) Extract, AgaricuslBlazei Extract, TRICHOLOMAlMATSUTAKE EXTRACT, PropolislExtract, Xanthan Gum,lAdenosine, Ethylhexylglycerin.