Ķermeņa kopšanas komplekts

30.99 

Komplektā ietilpst:

EKEL Pomegranate Massage Cream- Ķermeņa krēms viens no trim veidiem:

Pomegranate- Granātābolu

Aloe -Alvejas

Green Tea-Zaļās tējas

SKINMINT Mango 97% Soothing Gel -Universāls Mango gēls

Calmia “Silky Magic Foot Peeling” Quick -Pīling-zeķītes kājām ar tropisko augļu ekstraktiem

Beauty153 Diamond Foot Mask -Mīkstinoša maska kājām

Beauty153 Diamond Hand Mask- Atjaunojoša maska rokām

Ekel Hand Cream -Roku krēms viens no trim veidiem:

Snail-Gliemeža mucīna

Collagen-Kolagēna

Aloe-Alvejas

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 729

EKEL Green Tea Massage Cream Pašmasāžas ķermeņa krēms ar zaļās tējas ekstraktu– Pašmasāžas ķermeņa krēms ar orgānisko zaļās tējas ekstraktu maigi kopj Jūsu ādu. Zaļās tējas ekstrakts mitrina un tonizē ādu.Ir piemērots jebkuram ādas tipam.Aktīvie komponenti savelk un tonizē ļenganu un novītušu ādu.Krēma sastāvs ir bagātināts ar ektraktiem, kuri baro ādu ar noderīgām vielām un uzlabo mikrocirkulāciju.Pateicoties masāžas kustībām, krēma komponenti iekļūst dziļos ādas slāņos, izlīdzina un mīkstina pat visraupjāko ādu. Krēms maigi kopj ādu un padara to zīdīgu, gludu un mitrinātu, baro un aizsargā.

 

EKEL Aloe Massage Cream Pašmasāžas ķermeņa krēms ar alvejas ekstraktu- Pašmasāžas ķermeņa krēms ar orgānisko alvejas ekstraktu . Alveja aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem un priekšlaicīgas novecošanās, tas ir dabas UV-filtru avots.

 

Ir piemērots jebkuram ādas tipam.Aktīvie komponenti savelk un tonizē ļenganu un novītušu ādu.Krēma sastāvs ir bagātināts ar ektraktiem, kuri baro ādu ar noderīgām vielām un uzlabo mikrocirkulāciju.Pateicoties masāžas kustībām, krēma komponenti iekļūst dziļos ādas slāņos, izlīdzina un mīkstina pat visraupjāko ādu. Krēms maigi kopj ādu un padara to zīdīgu, gludu un mitrinātu, baro un aizsargā.

 

EKEL Pomegranate Massage Cream Pašmasāžas ķermeņa krēms ar granātābola ekstraktu.Pašmasāžas ķermeņa krēms ar orgānisko granātābola ekstraktu maigi kopj Jūsu ādu.Granātābola ekstraktam piemīt antioksidantas īpašības, noņem iekaisumus, stimulē kolagēna sintēzi un palēnina novecošanās procesus.Ir piemērots jebkuram ādas tipam.Aktīvie komponenti savelk un tonizē ļenganu un novītušu ādu.

 

SKINMINT Mango 97% Soothing Gel Universāls Mango gēls- Gēls sejas un ķermeņa kopšanai ar dabīgo mango komponentu ir ideāli piemērots ikdienas kopšanai – mīkstina, aizsargā un atjauno ādu, novērš ādas lobīšanos, atjauno tās elastību. Rekomendē lietot pēc saules un termiskajiem apdegumiem, noņem apsārtumu, niezi un iekaisumus. Mango ekstrakts ir bagāts ar A, C vitamīniem, betakarotīnu, kā arī tas satur organiskās skābes un enzīmus, pateicoties aktīvo bioloģisko vielu saturam. Mango ekstrakts uzlabo reģenerācijas procesus, nodrošinot aktīvu šūnu atjaunošanu. Tas piepilda ādu ar nepieciešamajām minerālvielām, dziļi mitrina to, kā arī aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības, kuri veicina ādas priekšlaicīgu novecošanos

 

Beauty153 Diamond Hand Mask Atjaunojoša maska rokām- Maska nodrošina rokām pilnvērtīgu barošanu un dziļu mitrināšanu, palēnina novecošanās pazīmes. Tai piemīt kompleksa iedarbība, tā ir ļoti ērti lietojama. Maska noņem ādas iekaisumus, apsārtumus, sausumu un novērš ādas dehidrēšanos.Maska pamanāmi uzlabo ādas stāvokli un izskatu, palīdz saglabāt skaistumu un jaunību.

Beauty153 Diamond Foot Mask Mīkstinoša maska kājām- Maska, kura ir veidota zeķu veidā, nodrosina kājām pilnvērtīgu kopšanu. Ta ir piesūcināta ar esenci, kura dziļi mitrina ādu, piesātina ar barojošām vielām, aizsargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.Maska lieliski mīkstina ādu, padara to maigu, gludu un zīdīgu, sadziedē plaisas, patīkami atsvaidzina.

 

Calmia “Silky Magic Foot Peeling” Quick Pīling-zeķītes kājām ar tropisko augļu ekstraktiem- Pēdiņu atjaunošana vienas nedēļas laikā. Līdzeklim ir izteikts ādu lobošais efekts, kas lieliski likvidē atmirušās šūnas, nogludina raupju ādu, padara to glūdu un maigu. Pīlinga sastāvā ir tropisko augļu ekstrakti, kas satur AHA skābes, tās likvidē ādas atmirušās šūnas un ādas lobīšanos, mitrina ādu, nogludina to, uzlabo ādas elastību. Salicilskābei piemīt antibakteriāla un antiseptiska iedarbība, kā arī tā mazina pēdu svīšanu. Zeķītes var izmantot gan sievietes, gan vīrieši, gan pusaudži, vienīgais ierobežojums; nelietot grūtniecīm un laktācijas laikā.

 

Ekel Hand Cream (Aloe) MITRINOŠS, NOMIERINOŠS ROKU KRĒMS AR ALVEJAS EKSTRAKTU- Intensīvi mitrina un nomierina roku ādu, aizsargā no ultravioleta stariem, mīkstina, sadziedē mikroplaisas, padara ādu elastīgu, izlīdzina ādas reljefu.

Ekel Hand Cream (Collagen) BAROJOŠS, ATJAUNOJOŠS ROKU KRĒMS AR KOLAGĒNU- Kolagēns gādā par ādas elastību, gludumu un skaistu, jauneklīgu un veselīgu izskatu.Izlīdzina grumbas, padara ādu tvirtu un elastīgu, izlīdzina ādas reljefu. Krēms dziļi mitrina un baro ādu, atjauno to.

Ekel Hand Cream (Snail) MITRINOŠS, REĢENERĒJOŠS ROKU KRĒMS AR GLIEMEŽU MUCĪNU- Stimulē ādas reģenerācijas procesus – ātri sadziedē mikroplaisas, nomierina kairinātu ādu, mīkstina, baro un mitrina, padara ādu elastīgu, izlīdzina ādas reljefu. Lietošana: Uzklājiet nepieciešamo līdzekļa daudzumu un tīrām, sausām rokām

 

 

Brends

Mimiko