Vēl tik daudz mīklu par cilvēka ķermeni, kuras mums vēl jāatmin. Tomēr mēs vienmēr zinājām, ka no smaida un smiešanās ir labums un tas uzlabo garastāvokli. Tagad izrādās smaids vēl labvēlīgi ietekmē ādu. Prieks un ādas kopšana baro viens otru.
Es vienmēr saku savām paziņām un klientiem, lai viņi biežāk pievērstu uzmanību savas ādas stāvoklim. Es gandrīz katru dienu pārliecinos par to, ka ādas tipa noteikšana nav viegls uzdevums, kā var likties sākotnēji. Jo stress, zāles, kuras tiek lietotas, diēta, laikapstākļi, vecums un pat jūsu ādas kopšanas līdzekļi var ikdienā mainīt jūsu ādas stāvokli. Tādēļ ir tik svarīgi regulāri izpētīt savu ādu, lai saprastu, kas tieši tai ir nepieciešams.
Beidzot man uzradās brīvs laiciņš, lai uzrakstītu jaunu rakstu – beidzot es varēšu atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par gliemežu krēmu.Sākumam nedaudz no vēstures: pirmie, kas pamanīja gliemežu gļotas spēku bija Čīles fermeri, kuri audzēja gliemežus. Viņi pamanīja, ka viņu rokas āda kļuva mīkstāka, bet griezumi sadzija ātrāk pēc kontakta ar gliemežiem. Korejas kosmētikas kompānijas ātri izmantoja šo interesanto atklājumu, pielāgoja to ādas
Tagad vairs nevar atcerēties, kad hialuronskābe kļuva par neatņemamu vispasaules skaistuma industrijas sastāvdaļu. No tā laika tā tiek uzskatīta par vienu no sejas kopšanas līdzekļu pamatsastāvdaļām. Pēdējā laikā to izmanto arvien biežāk, it īpaši Korejas kosmētikā. Produkcija, kas satur hialuronskābi ir ļoti populāra, un tā ātri tiek izpirkta. Tā kļuva tik populāra starp pircējiem, ka katram kosmētikas zīmolam ir atsevišķa līnija ...

KĀPĒC NOVECO ĀDA?

Posted by
„Viņai tā ir iedzimtība…” bieži es dzirdu no cilvēkiem par vienu no manām paziņām. Drīz viņai būs 30, bet viņas āda izskatās tā, it kā viņai joprojām būtu18. Zināms, ka daudzi no mums uzskata, ka par novecošanās procesiem atbild ģenētiskā nosliece. Ne reti sieviešu sarunās var dzirdēt piemēram, ka dienvidu sievietes noveco ātrāk. Un te ir maksimāli skaidrs, ka ģenētika tiešām ietekmē to, cik jauni mēs izskatāmies un tas jau sen ir zinātniski ..
Showing 1 to 5 of 10 (1 Pages)
яндекс.ћетрика