КĀ NOTEIKT SAVU ĀDAS TIPU?

КĀ NOTEIKT SAVU ĀDAS TIPU?

Es vienmēr saku savām paziņām un klientiem, lai viņi biežāk pievērstu uzmanību savas ādas stāvoklim. Es gandrīz katru dienu pārliecinos par to, ka ādas tipa noteikšana nav viegls uzdevums, kā var likties sākotnēji. Jo stress, zāles, kuras tiek lietotas, diēta, laikapstākļi, vecums un pat jūsu ādas kopšanas līdzekļi var ikdienā mainīt jūsu ādas stāvokli. Tādēļ ir tik svarīgi regulāri izpētīt savu ādu, lai saprastu, kas tieši tai ir nepieciešams.

Lai palīdzētu jums ar visu tikt skaidrībā es izveidoju tabulu, kura palīdzēs jums noteikt jūsu ādas tipu uz doto brīdi. Izmantojiet to, lai gūtu priekšstatu par galvenajām pazīmēm saistītām ar jūsu ādas tipu.

 UZZINI SAVU ĀDAS TIPU

Nobeigumā vēlos pastāstīt par savu draudzeni Viku, kurai ir vienkārši brīnumaina āda, stingra un gluda. Vīrieši nepārtraukti viņai izsaka komplimentus par to kā viņa izskatās. Nevaru pārstāt brīnīties cik cītīgi viņa rūpējas par savu seju. Tomēr laiku pa laikam viņai uz pieres un vaigiem parādījās apsārtums. Viņa tam nepievērsa īpašu uzmanību, jo apsārtums diezgan ātri pārgāja, bet pie speciālista uz kosultāciju tomēr bija jāpierakstās. Pēc ilgstošas izpētes izrādījās, ka viņai ir jūtīgas ādas tips un kairinājumu radīja daži kosmētiskie produkti un saules stari.

Visu šo laiku viņa lietoja kosmētiku nemaz nenojaušot, ka viņas āda var būt jūtīga. Tagad viņa, protams, pievērš lielu uzmanību savai ādai un var teikt, ka visas problēmas palika pagātnē.

Līdzīgi stāsti, diemžēl nav retums. Mēs skatāmies uz sevi spogulī katru dienu un varam pat nenojaust to, ka mūsu ķermenis, it īpaši āda sūta mums signālus. Tomēr ik dienu mēs varam uzzināt nedaudz vairāk par savu organismu, lai ātri un efektīvi novērstu jebkuras nepatikšanas.

 

2 Comments

  • Avatar
   zane
   feb 9, 2017

   sveiki kas ir piedāvājumā jūtīga āda?

  • Avatar
   Lidija
   apr 20, 2018

   Varbūt ir kādi līdzekli ļoti sausai ādai arī? lai āda nelobās no deguna un pieres zonas

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
яндекс.ћетрика