ESENCES - NOZĪMĪGS SOLIS ĀDAS KOPŠANĀ

ESENCES - NOZĪMĪGS SOLIS ĀDAS KOPŠANĀ

                                                     

Šajā nedēļas nogalē pusdienu laikā kafejnīcā mana draudzene man palūdza pastāstīt viņai vairāk par esencēm. Es atzīstu, es biju mazliet apjukusi. Tā pēkšņi man atgādināja, ka esences (un toniki) joprojām rada daudz jautājumu mūsu sievietēm. Lai gan šie pāris produkti, iespējams, ir vissvarīgākais elements ādas kopšanā.

Es sāku iedomāties, cik daudz priekšrocību viņa varētu saņemt, ja šie produkti papildinātu sejas kopšanas ikdienas līdzekļus. Viņa kā minimums iegūtu vismaz mirdzošu ādu, bet maksimālā gadījumā viņas āda kļūtu nevainojama, līdzīga porcelānam.

Vēlaties uzzināt vairāk par šo esenci? Par šo korejiešu nevainojamas ādas noslēpumu? Lasiet tālāk.

Tātad, kāpēc esence ir neaizstājams līdzeklis ādas kopšanā?

Lietojot esenci, jūs redzēsiet vairāk rezultātu, nekā no jebkura cita produkta, jo tas ārstē ādu šūnu līmenī. Esence satur koncentrētu formulu, kas ir īpaši vērsta uz cīņu pret grumbām un blāvu, nespodru ādas toni. Korejas esences parasti satur aktīvo vielu, kas optimizē dabisko ādas šūnu atjaunošanas ātrumu (citiem vārdiem sakot reģenerāciju), un, regulāri lietojot, jūs ievērosiet, ka jūsu āda kļūs gludāka un gaišāku. Tas, protams, nevar pagriezt laiku atpakaļ, bet noteikti atjauninās ādu, tāpēc pēc ilgstošas lietošanas jūs izskatīsieties daudz jaunāka.

                                                                                   

Missha's Time Revolution Essence (39,90 €) - populārākais kosmētikas produkts no Missha kosmētiskajiem produktiem un ideāla alternatīva 100SK-II esencei. Galvenā sastāvdaļa ir raugs, kas palīdz atjaunot dzīves līdzsvaru, veicinot dabisko 28 dienu ādas virsmas atjaunināšanas procesa.

                                                        

Padoms! Lai izvairītos no esences nevajadzīgas izšķērdēšanas. Tā vietā, lai mērcētu kokvilnas plāksnītes, ielejiet esenci aerosola pudelē un izsmidziniet tieši uz sejas.

 

Esencēm mēdz būt dažādas konsistences. Visai sejai es dodu priekšroku šķidrajai esencei. Tad es gandrīz jūtu, kā mana āda burtiski to uzsūc. Es varu redzēt, kā mana seja piepildās ar visām šīm brīnišķīgajām sastāvdaļām. Punktiņu ārstēšanai (ļoti koncentrēts sastāvs) es izvēlos vairāk viskozu produktu, lai koncentrētos uz konkrēto zonu.

 

Kāda ir atšķirība starp esenci un serumu?

 

Atkarībā no formula koncentrācijas, tās var sauktas arī par serumu, ampulām vai būsteru. Ampulas ir ļoti koncentrēta versija, tāpēc tās mēdz būt dārgākas nekā esence.

                                                                             

Missha Time Revolution Night Repair New Science Activator Ampoule (39,90 €) - lieliska alternatīva slavenajai 89,90 € Estee Lauder Advanced Night Repair. tiem ir viena un tā pati galvenā sastāvdaļa  Bifida Ferment Lysate, kas, kā tiek apgalvots, atjauno DNS.

                                                     

Liels trauciņš, daudz produkta. Ļoti patīk higiēniskā stikla pipete.

 

                                                     

Biezāka nekā Missha First Treatment Essence, koncentrētāks sastāvs.

Kad ieteicams lietot esenci?

Korejas sievietes nekad aizmirst par esenci ādas kopšanas laikā, vai tas ir no rīta vai vakarā. Pēc ādas attīrīšanas, uzklājiet toniku (mīkstina un sagatavo ādu esencei). Tad uzklājiet esenci un vienmērīgi izklājiet to pa visu seju un kaklu.

Es labprāt dzirdēt jūsu viedokli.

Vai jūs izmantojat esenci? Vai jūs personīgi esat pamanījuši atšķirību?

 

1 Comments

  • Avatar
   Elizabete
   sep 29, 2015

   gribētos vairāk uzzināt par tām esencēm [esences-nozīmīgs solis Ādas kopšanā] rakstu ..

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
яндекс.ћетрика