HIALURONSKĀBE – MĪTS VAI GLĀBIŅŠ?

HIALURONSKĀBE – MĪTS VAI GLĀBIŅŠ?

Nedaudz no vēstures

Tagad vairs nevar atcerēties, kad hialuronskābe kļuva par neatņemamu vispasaules skaistuma industrijas sastāvdaļu. No tā laika tā tiek uzskatīta par vienu no sejas kopšanas līdzekļu pamatsastāvdaļām. Pēdējā laikā to izmanto arvien biežāk, it īpaši Korejas kosmētikā. Produkcija, kas satur hialuronskābi ir ļoti populāra, un tā ātri tiek izpirkta. Tā kļuva tik populāra starp pircējiem, ka katram kosmētikas zīmolam ir atsevišķa līnija produkcijas ražošanai ar hialuronskābi, bet daži ražotāji ražo tikai produkciju, kura satur šo brīnumaino komponentu.

 

Tad kas tas tomēr patiesībā ir?

Tas ir glikozamīnoglikāns (nācās ieskatīties Vikipēdijā), mukopolisaharīdi, kuri ir saistaudu starpšūnu vielas sastāvā. Tas ir viens no pamatkomponentiem, kurš uztur šūnu struktūru.

Mūsu ķermenī to visvairāk ir acs radzenē un locītavās. Tomēr ar laiku to līmenis samazinās, tādēļ locītavas sāk krakšķēt, bet āda paliek ļengana. Hialuronskābi var ievadīt tieši ādā, tādēļ tā ir ļoti daudzu filleru pamatsastāvdaļa. Tomēr parunāsim par tās pielietošanu.

Ko tā dara ar ādu?

Tā veido aizsargbarjeru uz ādas un notur mitrumu. Interesanti ir tas, ka hialuronskābe spēj noturēt ūdeni 1000 reižu vairāk par savu svaru, tādejādi to var vienkārši pielīdzināt mitrumam, kas pats par sevi ir liels plus tiem, kuriem ir sausa āda.

Palieciet vienmēr skaisti!

Un neaizmirstiet mitrināt āduJ

 

 

 

1 Comments

  • Avatar
   Натуральная косметика из конопли
   mai 3, 2018

   Это гликозаминогликан (пришлось посмотреть в Википедии), мукополисахариды которые входят в состав межклеточного вещества соединительной ткани. Это один из основных компонентов который поддерживают структуру клеток.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
яндекс.ћетрика