MISSHA SUPER AQUA CELL RENEW SNAIL CREAM

MISSHA SUPER AQUA CELL RENEW SNAIL CREAM

Super Aqua Cell Renew Snail Cream
MISSHA

Beidzot man uzradās brīvs laiciņš, lai uzrakstītu jaunu rakstu – beidzot es varēšu atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par gliemežu krēmu.

Sākumam nedaudz no vēstures: pirmie, kas pamanīja gliemežu gļotas spēku bija Čīles fermeri, kuri audzēja gliemežus. Viņi pamanīja, ka viņu rokas āda kļuva mīkstāka, bet griezumi sadzija ātrāk pēc kontakta ar gliemežiem. Korejas kosmētikas kompānijas ātri izmantoja šo interesanto atklājumu, pielāgoja to ādas kopšanai, no tā brīža Korejā ir īsts bums uz produktiem ar gliemežu ekstraktiem.

 

Es rekomendētu gliemežu krēmu cilvēkiem ar sausu ādu un tiem kuri vēlas tikt vaļā no grumbām un piesārtumiem uz sejas (it īpaši no rētām pēc aknes). Tādēļ, ka:

Gliemežu gļotas nav slidenas un lipīgas kā varētu kāds domāt. Tas ir ekstrakts, kurš ir pārpildīts ar barojošām vielām, tādām kā hialuronskābe, glikoproteīnu enzīmi, antimikrobu un vara peptīdi, kā arī preteoglikāni. Visi šie komponenti bieži tiek izmantoti kosmetoloģijā un ir ļoti noderīgi ādai. Tie stimulē kolagēna un elastīna veidošanos (piem. cīņai ar novecošanās pazīmēm), atjauno bojātu ādu un baro to.

 

Mūsdienās gliemežu gļotas iegūst bez kaitīgas fiziskas iedarbības (rotācija un kratīšana), tas liek gliemežiem izdalīt biezu konsistenci kā aizsardzību.

 

Cik dīvaini tas nebūtu, bet cilvēki arī izdala eļļainu konsistenci, lai aizsargātu ādu.

 

Viens no maniem iecienītākajiem gliemežu produktiem ir Missha Cell Renew Snail Cream, jo tas satur 70% gliemežu ekstrakta. Krēmam ir viegla gēla tekstūra un smalks svaiga gurķa aromāts, tas sniedz ādai vēsuma sajūtu un viegli iesūcas. Iepakojums ir diezgan izturīgs, krēms tiek pārdots skaistā zelta krāsas bundžiņā, kaut arī pēc manas gaumes varēja būt arī dozators.

 

Ļoti patīk viegli, gēlveida krēmi, jo tie nepiesprosto poras

 

Šo krēmu es uzklāju uz nakti, pēc tonika (mērķtiecīgi neizmantojot esenci!) un pēc 2 nedēļu pastāvīgas lietošanas, es ieguvu mīkstu, elastīgu un mitrinātu ādu. Tajā pat laikā, man bija no neveiksmīgas epilācijas piesārtumi un es tāpat uzklāju šo krēmu punktveida apstrādei uz kairinātas ādas. Būtībā biju pārsteigta cik ātri nozuda piesarkumi.

 

Es redzu, ka arī mūsu sievietes arvien vairāk interesējas par kopšanu ar gliemežlīdzekļiem. Tas mani nemaz nepārsteidz, jo tas nav tikai modīgs jauninājums, bet arī jauna tendence vispasaules kosmetoloģijā.

 

Jūs jau lietojāt gliemežu produkciju? Vai jūs pamanījāt rezultātus?

Pastāstiet mums par saviem iespaidiem!

 

 

 

 

1 Comments

  • Avatar
   Camille
   apr 20, 2015

   Пробовала крем только с пробников. Очень понравилась текстиура и кожа с утра действительно выглядит лучше. Но показалось, что запах слишком сильный, хоть и приятный.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
яндекс.ћетрика