Holika Holika Baby Silky Foot One Shot Peeling Pīling-zeķītes kājām

9.99 

Pēdiņu atjaunošana vienas nedēļas laikā. Līdzeklim ir izteikts ādu lobošais efekts, kas lieliski likvidē atmirušās šūnas, nogludina raupju ādu, padara to glūdu un maigu. Pīlinga sastāvā ir 16 augu komponenti, kā arī tas satur alfa un augļu skābes, kuras ir efektīvas jebkura pīlinga sastāvdaļas.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 363

  Lietošana: Pirms procedūras sākšanas rūpīgi nomazgājiet kājas ar maigu tīrīšanas līdzekli.Pēc tam nosusiniet kājas ar mīkstu dvieli un uzvelciet zeķes no komplekta. Uzvelciet katru zeķīti ar pīlingu un ļaujiet iedarboties  1,5 stundas. Pīlinga laikā mēģiniet nestaigāt. Pēc lietošanas atkal nomazgājiet kājas bez abrazīviem līdzekļiem. Pirmo efektu pamanīsit 4. dienā pēc uzklāšanas, un pēc nedēļas kāju āda pilnībā mainīsies uz jaunu. Šajā nedēļā mēģiniet nelietot pumekli vai skrubjus uz kājām.

  
  
  Ādas tips

  Akne, Kombinētā, Kuperoze, Normālā, Pigmentācija, Problemātiskā, Sausā, Taukainā

  Vecums

  18-25, 25-35, 35-45, 45+

  Brends

  HOLIKA HOLIKA

  Mērvienība

  2 gab.

  Water, Alcohol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycolic Acid, Glycerin, Arginine, Phenoxyethanol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Fragrance, Disodium EDTA, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Urea, Pinus Densiflora Extract, Thuja Orientalis Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extrcat, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Pelargonium Graveolens Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)