Izpārdošana!

Elizavecca Milky Piggy Hyaluronic Acid 100% Mitrinoša 100 % hialuronskābes esence

21.32 

Starteris-esence ar 100% hialuronskābi Elizavecca normalizē ādas dabisko ūdens bilanci, novērš ādas lobīšanos un kairinājumu, ko izraisa ādas dehidratācija, novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, samazina esošo grumbu dziļumu un skaitu.
Līdzeklis paaugstina ādas tvirtumu un elastību, uzlabo to produktu efektivitāti, kas tiks uzklāti uz ādas pēc tās.

Hipoalerģiskais serums sastāv no pārbaudītām drošām sastāvdaļām. Papildus neatkarīgai lietošanai serumu var lietot arī zem algināta maskas un tādējādi palielināt tā efektivitāti.
Galvenā aktīvā sastāvdaļa:

Hialuronskābe uztur mitrumu ādā un līdz ar to regulē to (tonusu un elastību). Hialuronskābe spēj aizturēt mitrumu līdz pat 6000 reižu lielākai par savu svaru. Tā ir galvenā kosmētikas sastāvdaļa, kuras mērķis ir uzturēt optimālu ādas mitrināšanas līmeni. Turklāt hialuronskābe atrodas arī kolagēna-elastīna skeletā, atbalstot to un darbojoties kā savienojošais elements, tādējādi savelkot sejas ovālu un piešķirot ādai tvirtumu un elastību. Hialuronskābe uzlabo audu elpošanu, paātrina šūnu vielmaiņu un bojāto ādas audu atjaunošanos.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 945

Piemērots jutīgai ādai.

Kā izmantot:
1.Kā Toneri: Uzreiz pēc mazgāšanas uzklājiet nepieciešamo līdzekli uz plaukstām un ar glāstošām kustībām izklājiet esenci pa ādu. Produktu var uzklāt arī uz vates diska un noslaucīt ar to seju.
2. Kā Esenci: Pēc tonera uzklājiet nepieciešamo produkta daudzumu uz sejas, pagaidiet, līdz tas iesūcas. Pārejiet uz serumu vai krēmu.
3.Kā Masku: Piesātiniet vates disku ar esenci un uzklājiet iegūto masku vēlamajās vietās. Šī metode ļaus ātri noņemt kairinājumu un apsārtumu, kā arī novērst lobīšanos.

Tilpums: 150 ml.

Vecums

18-25, 25-35, 35-45, 45+

Ādas tips

Kombinētā, Normālā, Sausā, Taukainā

Brends

Elizavecca

Sodium Hyaluronate 100%.