The Skin House Wrinkle Supreme Toner Pretnovecošanās toneris sejai

27.75 

Toniks ar pretnovecošanās iedarbību satur dažādas ādai nepieciešamas barības vielas un antioksidantus. Pilnībā iesūcas ādā un baro to, piešķirot ādai mirdzumu un dzīvīgumu. Sēņu ekstrakti satur bagātīgu antioksidantu daudzumu, kas aizsargā ādu un palīdz cīnīties pret grumbiņām un ādas novecošanos. Žeņšeņa ekstrakts palīdz cīnīties pret apkārtējās vides radītā stresa pēdām, piešķirot ādai vitalitāti, starojumu un uzlabojot tās elastīgumu.

Lietošana: Samitrināt ar toniku vates spilventiņu un viegli notīrīt ādu virzienā no sejas centra uz malām. Viegli papliķēt ādu, lai produkts labāk iesūktos.

Tilpums:130 ml.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 525
Vecums

35-45, 45+

Brends

THE SKIN HOUSE

Ādas tips

Kombinētā, Normālā, Sausā, Taukainā

Water, Glycerin, GlyceryliPolyacrylate, Dimethicone, Cyclomethicone,iPEG/PPG-18/4 COPOLYMER, ButyleneiGlycol, Dipropylene Glycol,i1, 2-Hexanediol, Betaine,iRaffinose, Inositol, HyaluroniciAcid, Histidine, Glutamine,iLysine, Arginine, Cysteine,lCaprylyl Glycol, PPG-26-Buteth-26,iPEG-40 Hydrogenated CastoriOil, Acanthopanax Senticosusl(Eleuthero) Root Extract,lPunica Granatum FruitiExtract, Panax GinsenglRoot Extract, CarthamusiTinctorius (Safflower) FloweriExtract, Acrylates/C10-30 AlkyliAcrylate Crosspolymer, Allantoin,iGanoderma Lucidum (Mushroom)lExtract, Grifola FrondosaiExtract, Phellinus LinteusiExtract, Fomes Officinalisi(Mushroom) Extract, SarcodoniAspratus Extract, Trameteslversicolor extract, InonotuslObliquus (mushroom)Extract,lAgaricus Blazei Extract,lTRICHOLOMA MATSUTAKE EXTRACT,iPropolis Extract, DisodiumiEDTA, Adenosine, Ethylhexylglycerin,iPerfume.