BeauuGreen Anti-Wrinkle Pullulan Hydrogel Mask Hidrogēla pretnovecošanās maska.

2.99 

Maska dziļi mitrina un baro ādu, uzlabo ādas tvirtumu un elastību, mazina grumbiņas, nostiprina sejas komtūras. Tā uzlabo ādas mikroreljefu, spēj dziļi attīrīt poras no netīrumiem, tonizēt ādu, kā arī nostiprināt epidermu, kas labvēlīgi ietekmē ādu ar  noslieci uz kuperozi. Maska uzlabo sejas toni, mazina pigmentāciju, piepilda ādu ar tai nepieciešamajiem vitamīniem un mikroelementiem.

Šobrīd šī prece nav pieejama

Paziņojiet man, kad prece būs pieejama

SKU: 774

Lietošana: Uzmanīgi izņemiet iepakojuma. Noņemiet caurspīdīgo plēvi un uzklājiet masku uz attīrītas sejas. Atstājiet to uz 20–30 minūtēm. Lēnām noņemiet masku no sejas, ļaujiet produkta atlikumiem iesūkties ādā. Tilpums:28

Brends

BEAUUGREEN

Vecums

25-35, 35-45, 45+

Ādas tips

Kombinētā, Normālā, Sausā, Taukainā

Вода, глицерин, дипропиленгликоль, бензилгликоль, камедь рожкового дерева, ксантановая камедь, экстракт красных водорослей, карбоксиметил целлюлоза, бутоксидигликоль, хлорид калия, гидрогенизированное касторове масло, сахароза, аллатоин, тамаринд, никотинамид, бутилен гликоль, кетон малины, оксид железа, токоферил ацетат, экстракт корня солодки, рициновое масло, отдушка, аденозин, ЭДТА, аргинин, токоферил ацетат, гиалуроновая кислота, феноксиэтанол, гидроксипропил метилцеллюлоза, пуллулан, ферментизированный экстракт соевых бобов, экстракт корня диоскореи японской, экстракт грибов тремелла, гидролизованный 5 шт в упаковке коллаген, экстракт красных водорослей парфидиум.