BeauuGreen Hydrogel Silky V-Line Mask ( In box ) Hidrogēla maska sejas kontūru nostiprināšanai 5 gab.

13.99 

Maska atjauno, efektīvi cīnās ar grumbām, palielina ādas elastību un tvirtumu, koncentrējoties uz sejas kontūrām, kā arī atjauno šūnu homeostāzi. Kolagēns, maskas sastāvā, mitrina un nostiprina ādu. EGF – epidermas augšanas faktors, stimulē ādas šūnu atjaunošanos.Propoliss ir dabiska antibiotika ar lielisku pretsēnīšu un antibakteriālu iedarbību, kā arī tam piemīt mīkstinošas īpašības.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 750

Lietošana: Uzmanīgi izņemiet iepakojuma. Noņemiet caurspīdīgo plēvi un uzklājiet masku uz attīrītas sejas. Atstājiet to uz 30–40 minūtēm. Lēnām noņemiet masku no sejas, ļaujiet produkta atlikumiem iesūkties ādā. Tilpums:28 ml.

Brends

BEAUUGREEN

Vecums

25-35, 35-45, 45+

Ādas tips

Kombinētā, Normālā, Sausā, Taukainā

деионизированная вода, динатрий ЭДТА, дипропиленгликоль, гиалурованная кислота, экстракт мыльного ореха, бутиленгликоль, пропилен гликоль, бетаин, вода, гидроксид калия, глицерин, камедь бобов рожкового дерева, каррагенан, метилпарабен, пропилпарабен, феноксиэтанол, ПЭГ- 40 гидрогенизированное касторовое масло, убихинон, гидрогенизированный лецитин, глицерин, каприк, экстракт прополиса, экстракт кукурузы, фильтрат ферментации сахаромицетов, эпидермальный фактор роста, отдушка.