BeauuGreen Micro Hole Pearl & Black Eye Patch Hidrogēla patči ādai ap acīm ar pērļu ekstraktu

1.99 

Lai koptu zonu ap acīm, BeauuGreen eksperti iesaka izmantot Micro Hole Pearl & Black Eye Patch izgaismojošos patčus. Pērļu un trifeļu ekstrakta procedūra ir izstrādāta, lai apmierinātu sausas, novecojošas, nogurušas ādas vajadzības. Miniatūras maskas viegli nofiksējas uz problēmzonas un dažu minūšu laikā efektīvi paspilgtina, atsvaidzina, mitrina un izlīdzina ādu.

Patči ar pērlēm un trifeļu ekstraktu ir piemēroti ar vecumu saistītas, sausas, plānas plakstiņu ādas gaisināšanai, mitrināšanai, atjaunošanai. Tie izlīdzina grumbas ap acīm, stiprina dermas turgoru. Tie piešķir ādai svaigu izskatu, izlīdzina nevienmērīgo toni, balina pigmentāciju, padara mazāk pamanāmus zilumus un tumšos lokus zem acīm.

Līdzeklis veiksmīgi tiek galā ar tumšajiem lokiem un smalkajām mīmiskajām grumbiņām, novērš pietūkumu un samazina asinsvadu tīkla redzamību. Dabiskas izcelsmes bioaktīvās vielas nodrošina ādu ar mitrumu, minerālvielām, antioksidantiem, baro un palēnina novecošanos.


Šobrīd šī prece nav pieejama

Paziņojiet man, kad prece būs pieejama

SKU: 880

  Hidrogēla patču tekstūra atgādina vieglu želeju, kas, uzklājot uz ādas, tā siltuma ietekmē izšķīst, kas ļauj aktīvajām vielām ātrāk un dziļāk iekļūt, nodrošinot noturīgāku efektu. Hidrogēla plāksteriem ir lieliska mitrinoša iedarbība, kā arī aktivizē ādas detoksikācijas procesus – atbrīvo to no toksīniem un porās uzkrātajiem toksīniem.

  Kā lietot: Noņemiet plāksterus no atsevišķā iepakojuma, uzklājiet uz tīras un sausas plakstiņa vietas. Turiet 20 min. Viegli iemasējiet atlikušo esenci ādā.

  Daudzums: 1 pāris

  
  
  Brends

  BEAUUGREEN

  Mērvienība

  1 pair.