Missha Super Aqua Ultra Hyalron Bio Cellulose Mask Intensīvi mitrinoša biocelulozes maska ar hialuronskābi

7.00 

Maska intensīvi mitrina ādu, uzlabo ādas toni, piepilda ādu šūnas ar enerģiju un dzīvīgumu. Maskas sastavā ir 10 dažādu molekulmasu hialuronskābes, pateicoties kam, tās spēj dziļāk iekļut dažāda dziļuma ādas slāņos, kas nodrošina ilgu un iztensīvu ādas mitrināšanu.
Biocelulozes sejas maskai ir augsts mitrināšanas līmenis, tā ātri un efektīviuzlabo mitruma līmeni ādas šūnās. Svarīga biocelulozes īpašība ir ne tikai spēja noturēt mitrumu, bet arī nodrošināt ar to, dehidrētos ādas laukumus.

Šobrīd šī prece nav pieejama

Paziņojiet man, kad prece būs pieejama

SKU: 709

Biocelulozes masku adsorbācijas īpašības ir 100 reizes augstākas nekā parastām maskām. Pati bioceluloze, no kuras tiek izgatavota maska, stimulē ādas reģenerācijas īpašības, efektīvi atjaunojot bojāto ādu.
Ar 10 pakāpju hialuronskābes kompleksu un tādiem komponentiem kā hidrolizēts kolagēns, pantenols maska darbojas kā spēcīgs ādas mitrinātājs.
Lietošana: uzklat masku uz attīrītas sejas ādas, atstāt uz 10-20 minūtēm, atlikumus iemasēt ādā.
Tilpums: 25 gr.

Brends

MISSHA

Ādas tips

Kombinētā, Normālā, Sausā, Taukainā

Purified water *, glycerin *, glycerin-26, betaine, dipropylene glycol, panthenol, hydroxyacetophenone, carbomer, xanthan gum, caprylyl glycol, (100 mg / kg / day), red ginseng extract, red ginseng extract, red ginseng extract, red ginseng extract, (60 ppm) *, sodium hyaluronate crosspolymer (245 ppm) *, hydrolized sodium hyaluronate (20 ppm) *, dipotassium glycyrrhizate, propanediol *, hydrolyzate Dehydrated hyaluronic acid (2.72 ppm), sodium acetylated hyaluronate (2.5 ppm) *, benzyl glycol *, hydrolized high Aluronic acid (11.25 ppm) *, ethylhexyl glycerin *, raspberry ketone *, Orange peel oil, lavender oil