Lattafa Barez Arābu smaržas

55.00 

“Lattafa Barez” ir sieviešu aromāts, kas apvieno bagātīgas austrumu smaržas ar atsvaidzinošiem augļu un ziedu toņiem. Šīs izsmalcinātās un kvalitatīvās smaržas ir paredzētas sievietēm, kurām patīk intensīvi, valdzinoši un atšķirīgi aromāti.

Augšējās notīs dominē svaigu augļu smaržas, kas nodrošina atsvaidzinošu un enerģisku sākumu. Tās varētu būt citrona, mandarīna, persiku vai ābolu smaržas, kas izstaro bagātīgu un kārdinošu aromātu.

Sirds notis atklāj lieliskus ziedu akordus, kas rada romantisku un sievišķīgu atmosfēru. Šeit atrodami jasmīna, rožu, frēziju vai liliju aromāti, kas veido dziļu un emocionālu smaržu sirdi.

Bāzes notīs dominē austrumu elementi, piemēram, dzintars, muskuss vai pačūlija, kas piešķir aromātam noturīgu un spēcīgu nokrāsu. Šie elementi piešķir aromātam dziļumu un greznību, padarot to unikālu un atpazīstamu.

Visa šī kompozīcija rada brīnišķīgu vilinošu augļu un ziedu nošu kombināciju ar bagātīgu austrumniecisku fonu, piešķirot “Lattafa Barez” smaržām ekskluzīvu un atpazīstamu aromātu, kas piestāv ikvienai sievietei, kura vēlas izpaust savu individualitāti un greznību.

Sākuma nots: persiks, upenes.

Sirds nots: tuberoze, jasmīns.

Pamata notis: kašmirs, sandalkoks.

Tilpums: 100 ml.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 1378
    Brends

    Lattafa

    Mērvienība

    100 ml.