AROMATIC • 89 • PERFUMED HANGING PAPER CAR AIR FRESHENER CONEGON Piekaramais papīra gaisa atsvaidzinātājs

3.99 

AROMATIC gaisa atsvaidzinātājs piemērots automašīnai, iekštelpām, skapjiem un plauktiem.

Augšējās notis apelsīns, persiks, rozā pipari, arbūzs
Sirds notis lavanda, jasmīns, pačūlija, roze
Pamata notis kumelīte, muskuss, tonka, vaniļa

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 1314

  Katra doma, katrs stāsts, katrs notikums vispirms tika iemūžināts uz papīra lapas. Tāpat kā mūsu izvēlētās smaržu kompozīcijas. Papīra gaisa atsvaidzinātājs ir bagātināts ar grezniem aromātiem. To smarža būs pietiekama, lai baudītu to līdz pat 20 dienām! Atsvaidzinātāju var piekārt. Tāpēc, piekārts pie automašīnas salona spoguļa, tas ne tikai priecēs acis ar savu ekskluzivitāti, bet arī lutinās ikvienu ar patīkamu aromātu. Intensīvākus aromātus var sajust, ja automašīnā ir lielāka gaisa kustība. Piekarināmā gaisa atsvaidzinātāja sagatavošana ir ļoti vienkārša – nepieciešams atvērt maisiņu, ievērojot marķējumu, kas norādīts uz iepakojuma, izņemt atsvaidzinātāju, pavelkot aukliņu, un pēc tam piekārt to pie spoguļa. Lūdzu, ņemiet vērā, ka izstrādājums jāizņem uzmanīgi un lēni, lai novērstu tā saskari ar citām virsmām. Tā kā gaisa atsvaidzinātājs jau karājas uz spoguļa un priecē ar saviem aromātiem, viss, kas jums tagad ir jādara, ir ērti jāiekārtojas vadītāja sēdeklī un pēc automašīnas iedarbināšanas jāizbauda jauna ceļojuma sākums!

  Īsumā par piekaramo papīra gaisa atsvaidzinātāju:
  Koncentrēts aromāts.
  Izgatavots no papīra, vienreizlietojams.
  Intensīvākas smaržas var sajust, kad gaiss ir kustīgs.
  Intensīvs aromāts, kas saglabājas līdz pat 20 dienām.
  Iepakots melnā iepakojumā.
  Ražots Lietuvā.

  Uzmanību: Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Var izraisīt alerģiju. Ja produkts nokļūst acīs vai uz ādas, nekavējoties mazgāt ar lielu ūdens daudzumu. Ja nepieciešams, sazinieties ar ārstu. Ja nepieciešama ārsta konsultācija, ņemiet līdzi produkta etiķeti. Izvairīties no produkta nokļūšanas vidē. Ražotājs nav atbildīgs par jebkādiem bojājumiem, kas var rasties šī produkta nepareizas lietošanas rezultātā.

  Brends

  AROMATIC • 89 •

  2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, 2,2,6-trimethyl-α-propylcyclohexanepropanol, 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4H-inden-4-one, (ethoxymethoxy)cyclododecane, Citronellol.