Avajar Perfect V lifting premium plus mask Premium klases liftinga maska zoda zonai

6.99 

Liftinga maska ​​ir izgatavota no īpaši izstrādāta elastīga auduma, kas nedeformējas. Audums cieši pieguļ ādai, pateicoties tam, hidrogēla slāņa aktīvie komponenti nokļūst dziļajos ādas slāņos. Maskas aktīvajiem komponentiem ir lipolītiska, drenāžas, pretiekaisuma, antioksidanta, tonizējoša un biostimulējoša iedarbība. Uzlabo šūnu metabolismu, uzsākot ādas atjaunošanās procesu. Glaucīns uzlabo ādas toni. Mijiedarbojoties ar kofeīnu, glaucīns izlīdzina ādas struktūru un uzlabo tās tvirtumu.

Maska savelk zoda, vaigu laukumu, izlīdzina grumbas.Liftinga efekts ir pamanāms jau pēc vienas maskas lietošanas reizes. Divkārša ādas hidratācija tiek panākta, izmantojot trīs dažādus hialuronskābes veidus (zema molekulmasa, vidēja molekulmasa un augsta molekulmasa). Maska ir par 1 cm platāka nekā citi modeļi un aptver lielāko sejas un kakla daļu.

Šobrīd šī prece nav pieejama

Paziņojiet man, kad prece būs pieejama

SKU: 933

  Lietošana: atveriet iepakojumu un noņemiet aizsargplēvi. Pēc maskas izstiepšanas novietojiet zodu pa vidu un piestipriniet masku pie ausīm. Pēc lietošanas (masku ieteicams valkāt 1-2 stundas), viegli pamasējiet abus vaigus. Vienu masku var izmantot ne vairāk kā trīs reizes, pēc uzklāšanas uzlieciet plēvi uz hidrogela slāņa un ielieciet masku atpakaļ iepakojumā. Uzglabāt ledusskapī.

   

  Ieteicamais kurss:

   

  1. Koriģējošais kurss: 8-12 lietošanas reizes 1 reizi nedēļā.

   

  1. Intensīvs kurss: 12-15 lietošanas reizes divreiz nedēļā.

   

  Purified water, glycerin, dipropyleme glycol, agar, sodium polyacrylate, polyacrylic acid, denatured alcohol, xanthan gum, cellulosic gum, disodium eddie, phosphatidylcholine, tartaric acid, adenosine, tocopheryl, hydrolyzed collagen, glutinin, aluminum glycinate, sodium hyaluronate, caffeine, cetyl, hexanoate, aloe vera leaf juice, potassium sorbate, citric acid, butylene glycol, phenoxyethanol ethanol, fragrance.